Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Oracle

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Programista Oracle Gdańsk
    Zakres obowiązków:
      • wykonywanie zmian programistycznych dla Banku,
      • budowanie Hurtowni Danych,
      • migracje danych,
      • budowanie pakietów,
      • programowanie zmian w językach ORACLE PL/SQL oraz T-SQL,
      • dokumentowanie wytworzonych zmian,
      • współpraca z innymi komórkami Banku.
    Wymagania:
      • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z budową Hurtowni Danych,
      • wyższe wykształcenie – preferowane kierunki: informatyka, matematyka,
      • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
      • umiejętność pisania wydajnych zapytań w języku SQL,
      • znajomość języka PL/SQL i T-SQL,
      • umiejętność optymalizacji złożonych zapytań SQL,
      • umiejętność analitycznego myślenia,
      • inicjatywa oraz bardzo dobra organizacja pracy,
      • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
      • umiejętność szybkiego uczenia się.
    Oferujemy:
      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej organizacji,
      • prace ambitnym zespole ekspertów,
      • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego,
      • pakiet atrakcyjnych benefitów – opieka zdrowotna, karta Multisport oraz ubezpieczenie na życie.