Logo Pracuj.pl

Programista Oracle w Hurtowni Danych

Bank PekaoO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • SQL

  • PL/SQL

  • Informatica PowerCenter

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i realizacja rozwiązań po stronie Hurtowni Danych.
  • Współpraca z analitykami systemowymi.
  • Analiza wpływu wprowadzanych zmian na istniejące rozwiązania.
  • Testowanie nowych rozwiązań po stronie Hurtowni Danych.
  • Współpraca we wdrażaniu zmian w Hurtowni Danych oraz wsparcie wdrożeń.
  • Kontrola poprawności funkcjonowania procesów Hurtowni Danych poprzez współpracę z zespołem administratorów Hurtowni Danych w procesie utrzymania.
  • Inicjowanie zmian mających na celu ulepszenie procesów oraz narzędzi wspierających.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy z hurtowniami danych.
  • Znasz dość dobrze Oracle'a (sql + pl/sql).
  • Znasz narzędzie Informatica PowerCenter (lub inne narzędzia ETL).
  • Masz doświadczenie w pracy z dokumentacją projektową.
  • Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie architektury baz danych.
  • Potrafisz pracować zarówno samodzielnie jak i w zespole.
  • Angażujesz się w realizację powierzonych zadań.
  • Masz wyższe wykształcenie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę Multisport i ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Aktualne oferty pracodawcy
34822

Programista Oracle w Hurtowni Danych, Warszawa