Oferta pracy

Programista Oracle

AllianzO firmie

Allianz

Rodziny Hiszpańskich 1

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL, Oracle PLSQL, GIT

Mile widziane

  • HTML,CSS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i rozwój systemów zarządzania polisami ubezpieczeniowymi,

  • analiza i realizacja zagadnień dotyczących nowych funkcjonalności zgłaszanych przez użytkowników,

  • realizacja zadań serwisowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy polegającej na tworzeniu oprogramowania/aplikacji w PL/SQL,

  • znajomość zasad projektowania relacyjnych baz danych,

  • bardzo dobra znajomość bazy danych ORACLE,

  • znajomość Oracle Forms&Reports,

  • wiedza z zakresu finansów/ubezpieczeń,

  • wysokie zdolności analityczne,

  • odpowiedzialność, duża samodzielność i umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność,

  • chęć rozwoju osobistego w obszarze rozwoju oprogramowania.

  • doświadczenie w projektach prowadzonych zwinnymi metodykami: AGILE,SCRUM,

  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej,

  • znajomość zagadnień Continuous Integration/ Continuous delivery.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pełną wyzwań pracę w firmie o wysokiej pozycji na rynku, będącej globalnym liderem w sektorze ubezpieczeń,

  • pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie NNW, grupowe, ubezpieczenie na życie,

  • zniżki na produkty ubezpieczeniowe Allianz,

  • udział w onboardingu – programie wdrożeniowym do firmy,

  • bezpłatne kursy online języka angielskiego oraz niemieckiego,

  • bezpłatny dostęp do platformy edukacyjnej LinkedIn Learning,

  • możliwość rozwoju pasji i zainteresowań w ramach klubów sportowych i hobbystycznych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne