Oferta pracy

Programista Oracle

TUnŻ Warta S.AO firmie

  • Chmielna 85/87, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

TUnŻ Warta S.A

Chmielna 85/87

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PL/SQL

  • Oracle

Mile widziane

  • Jenkins

  • BI Publisher

  • Jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • udział w pracach projektowych związanych z rozwojem i utrzymaniem systemów informatycznych

  • analiza problemów zgłaszanych przez użytkowników

  • identyfikacja i analiza wymagań funkcjonalnych i nie funkcjonalnych pod względem możliwości i sposobu ich technicznej realizacji

  • współpraca z przedstawicielami biznesu oraz kierownikami projektów IT

  • udział w testach akceptacyjnych wdrażanych rozwiązań

  • projektowanie procedur bazodanowych, raportów oraz formularzy

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość SQL, PLSQL

  • praktyczne doświadczenie w projektowaniu rozwiązań informatycznych

  • wykształcenie wyższe - preferowane informatyczne, techniczne

  • samodzielność w działaniu, kreatywność i odpowiedzialność

  • wysoki poziom zdolności komunikacyjnych

  • możliwość podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin

  • znajomość Oracle Forms, Reports

  • znajomość BI Publisher

  • znajomość Jenkins

Podział czasu pracy
70%

rozwój

30%

utrzymanie

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagradzania - premia roczna

  • dostęp do dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, MultiSport, PPK, zniżki na ubezpieczenia i ubezpieczenia dedykowane pracownikom)

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju, nabywania nowych umiejętności i poznawania nowych technologii

  • dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy (na czas pandemii możliwość pracy zdalnej)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne