Oferta pracy

Programista Oracle

Exorigo-Upos S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PL/SQL

O projekcie

W ramach zespołu wdrażamy i utrzymujemy systemy wspierające procesy biznesowe w obszarach: raportowania, zarządcze i finansowe, konsolidacja finansowa, budżetowanie i forecast, wdrożenia systemów Oracle EPM/Hyperion, oraz tworzymy i rozwijamy oprogramowanie własne. Projekt zakłada tworzenie koncepcji i implementacji zintegrowanego systemu informatycznego Oracle E-Business Suite.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie analizy procesu

  • Rozwój oraz utrzymanie aplikacji w środowisku Oracle EBS

  • Testowanie wytwarzanego oprogramowania

  • Przygotowywanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane studia informatyczne lub ekonomiczne.

  • Wiedza na temat baz danych oraz umiejętność programowania w języku PL/SQL.

  • Znajomość pakietu Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Znajomość modułów finansowych (GL, AP, AR) systemu Oracle e-Business Suite, ewentualnie systemów podobnej klasy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień związanych z księgowością i kontrolingiem

  • Znajomość systemów finansowo księgowych zbliżonej klasy.

  • Umiejętność programowania w językach: VB, VBA, JAVA.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z największych polskich firm IT (UoP lub B2B)

  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów;

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed;

  • Karty sportowe i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;

  • Praca z wykorzystaniem różnorodnych technologii w projektach dla renomowanych polskich i zagranicznych Klientów;

  • Bardzo dogodną lokalizację i wygodne, nowe biuro jeśli wolisz pracę zdalną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Analiza Twojego CV

2

Rozmowa merytoryczna z przełożonym

3

Przedstawienie oferty - Witamy w Exorigo!

Exorigo-Upos S.A.

Exorigo-Upos S.A. wraz Finture i Finture AI tworzy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie.

To zespół ponad 1000 ekspertów m.in. inżynierów, developerów, project managerów, architektów i analityków IT oraz pracowników serwisu. Nasza działalność koncentruje się od 20 lat na wsparciu branży retail.

Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce. Wśród klientów Exorigo-Upos można znaleźć m.in. jeden z największych marketplace w Europie Środkowo-Wschodniej, najbardziej znane w Polsce sieci super- i hipermarketów, podmioty z branży beauty, fashion, home decor, artykułów dla dzieci oraz sklepy typu convenience.

Zapewniamy również kompleksowe usługi IT dla branży logistycznej, bankowej, ubezpieczeniowej, finansowej, motoryzacyjnej i paliwowo-energetycznej.

Przewiń do profilu firmy