Programista Oracle

Allianz

Allianz

Rodziny Hiszpańskich 1

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PL/SQL

  • Oracle

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i rozwój systemów zarządzania polisami ubezpieczeniowymi,

  • analiza i realizacja zagadnień dotyczących nowych funkcjonalności zgłaszanych przez użytkowników,

  • realizacja zadań serwisowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy polegającej na tworzeniu oprogramowania/aplikacji w PL/SQL,

  • znajomość zasad projektowania relacyjnych baz danych,

  • bardzo dobra znajomość bazy danych ORACLE,

  • znajomość Oracle Forms & Reports,

  • wysokie zdolności analityczne.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej,

  • znajomość systemu wersjonowania GIT,

  • doświadczenie w projektach prowadzonych zwinnymi metodykami: AGILE,SCRUM,

  • znajomość zagadnień Continuous Integration/ Continuous delivery,

  • wiedza z zakresu finansów/ubezpieczeń.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie NNW,

  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe Allianz,

  • Udział w onboardingu – programie wdrożeniowym do firmy,

  • Bezpłatne kursy językowe online,

  • Możliwość rozwoju pasji i zainteresowań w ramach klubów sportowych i hobbystycznych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Allianz

Allianz jest miejscem dla tych, którzy nie boją się wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w podejmowaniu inicjatyw, w którym możesz się rozwijać, a jednocześnie aktywnie wzmacniać naszą wiodącą pozycję na globalnym rynku. Troszcząc się m.in. o 85 milionów klientów prywatnych i korporacyjnych oraz ponad 142 tys. pracowników na całym świecie, Allianz promuje kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań. Najbardziej zależy nam na tym, aby klienci uznawali nas za partnera godnego zaufania i czuli się z nami bezpiecznie. Jeśli więc nie boisz się wyzwań, dołącz do Allianz.

Przewiń do profilu firmy