Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Perl

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SMT Software to innowacyjny software house z utalentowanymi i pełnymi pasji ludźmi na pokładzie. Oferujemy usługi rozwoju oprogramowania dla klientów z Europy i Stanów Zjednoczonych.

    W SMT Software doceniamy zaangażowanie. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i zachęcamy do zadawania pytań. Dbamy o utrzymanie jak najlepszych relacji w naszym zespole wspierając otwartość i życzliwość między pracownikami. Świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, że tylko taka atmosfera pracy buduje zaangażowanie, odpowiedzialność za projekt i wiarę we wspólny sukces.

    Miejsce pracy: Kraków
    PR/PERL/KRK/0215/PJ

    Obowiązki:

    •  Projektowanie, tworzenie oraz rozwój aplikacji webowej odpowiedzialnej za monitorowanie systemu wewnętrznego firmy
    • Zachowanie standardów jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania
    • Aktywne uczestnictwo w ulepszaniu produktu oraz opracowywanie dokumentacji techniczno-projektowej

     Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki finansowe
    • Pracę przy prestiżowym projekcie
    • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
    • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
    • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
    • Miłą atmosferę w ambitnym zespole
    • Bogaty pakiet socjalny

     Wymagania:

    • 4-8 lat doświadczenia (otwarte role dla Senior Developera oraz Technical Leadera) w programowaniu w języku Perl
    • Bardzo dobra znajomość środowiska Linux/Unix – doświadczenie na poziomie programisty
    • Doświadczenie w pracy z językiem C++
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole)

    Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. oraz spółki zależne, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym przetwarzanie ich w przyszłości do celów związanych z procesem rekrutacyjnym. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r.  o ochronie danych osobowych (U.02.101.926.j.t.).

    Więcej informacji na http://www.smtsoftware.com/praca