Logo Pracuj.pl

Programista PHP + JavaScript + Mysql (fullstack)

Toya Sp. z o. o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • JavaScript

  • SQL

  • Jira

  • Git

  • Bitbucket

Mile widziane

  • Python

  • MySQL

  • Perl

  • Laravel

  • Vue.js

  • Phalcon

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • praca programisty Fullstack PHP w zespole odpowiedzialnym za wdrażanie i integrację systemów informatycznych w firmie
  • analiza i architektura zagadnień informatycznych
  • wsparcie w rozwiązywaniu problemów działów współpracujących

Nasze wymagania

  • znajomość języka programowania PHP oraz JavaScript
  • znajomość języka SQL i baz danych MySQL
  • znajomość zagadnień backend-frontend
  • znajomość zagadnień budowy interfejsów API (webservices)
  • znajomość systemów kontroli wersji (git) oraz środowisk kontroli kodu JIRA, Bitbucket
  • znajomość systemów Linux
  • dobra komunikacja interpersonalna i umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywane zadania

  • znajomość środowisk Laravel, Phalcon, VueJS
  • znajomość administracji i konfiguracji systemów Linux wraz z bazami danych MySQL
  • znajomość innych języków programowania Perl, Python, bash

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • fullstack developer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • narzędzia do trackowania zadań

To oferujemy

  • praca w przyjaznym środowisku
  • pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne

Jeden z sześciu największych operatorów kablowych w Polsce i jako jedyny z nich jest oparty wyłącznie na polskim kapitale. Oferuje nowoczesne usługi telekomunikacyjne: telewizję cyfrową, dostęp do szerokopasmowego Internetu oraz telefonię, zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. Swoje usługi świadczy dla 170 tysięcy Abonentów we własnych sieciach w kilku miastach w Polsce. Dostarcza również sygnał telewizji cyfrowej do 100 tysięcy gniazd w ponad dwudziestu sieciach partnerskich na terenie całego kraju. TOYA jest firmą zorientowaną na nowe technologie i rozwija wiele innowacyjnych projektów opartych o własne rozwiązania.

Programista PHP + JavaScript + Mysql (fullstack), Łódź