Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP – branża e- commerce

AlleKurier sp. z o.o.O firmie

8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MySQL

  • PHP

  • Git

Mile widziane

  • RabbitMQ

System operacyjny

O projekcie

Greenfield APP. Szukamy osoby do zespołu piszącego nową aplikację przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Używamy PHP 8 z frameworkiem Symfony 5.2 i MySQL. Kładziemy duży nacisk na wykorzystanie właściwych wzorców projektowych, wydajność i skalowalność kodu. Większość funkcjonalności staramy się realizować asynchronicznie. Możliwość pracy lokalnej, całkowicie zdalnej lub łączonej. Możliwość pracy również na podstawie umowy o pracę/zlecenie/dzieło. W firmie obecnie jest zespół 5 programistów Backend/Fullstack i cały czas szukamy kolejnych osób.

Twój zakres obowiązków

  • 100% tworzenie nowego kodu dla autorskiego systemu (PHP 8, mikroserwisy, CQRS, Event Sourcing)

  • pisanie testów

  • tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy z PHP (7.x, 5.x)

  • praktyczna znajomość co najmniej jednego frameworka PHP

  • znajomość MySQL (poziom średniozaawansowany)

  • znajomość GIT-a

  • praktyczna znajomość wzorców projektowych

  • doświadczenie w refaktoryzacji aplikacji

  • doświadczenie w pisaniu testów automatycznych

  • znajomość RabbitMQ

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • UI designer
  • UX designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • automatyzacja testów

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • wynagrodzenie 8000-12000 zł netto (przy współpracy B2B)

  • możliwość współpracy również na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub dzieło

  • możliwośc pracy zdalnej w 100%

  • możliwość realizacji projektu z sektora e-commerce i logistyki

  • możliwość wyboru szkoleń programistycznych – według własnego uznania (jest zarezerwowany budżet na szkolenia)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie próbki kodu i ankiety

2

Zadanie rekrutacyjne

3

Spotkanie zdalnie lub lokalnie

AlleKurier sp. z o.o.

AlleKurier jest pośrednikiem pomiędzy nadawcami przesyłek kurierskich a przewoźnikami (DPD, UPS, DHL etc.). Przez ostatnie 10 lat pozyskaliśmy setki tysięcy klientów - ich zadowolenie jest dla nas największym priorytetem.

Zaczynaliśmy w 2010 roku – teraz stanowimy zespół 30 osób z różnych dziedzin (programiści, marketing, obsługa klienta, specjaliści dot. organizacji transportu).

To dzięki zespołowi nasza firma z każdym miesiącem realizuje coraz bardziej ambitne cele. Dlatego też poszukujemy Ciebie: ambitnego programistę do rozwijania projektu internetowego.

Zobacz jak wygląda nasze biuro od środka: https://my.matterport.com/show/?m=PxcDBRHpAkm

Przewiń do profilu firmy