Administratorem danych jest Intersport Polska S.A. z siedzibą w Liszki 32-060, Cholerzyn 382. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Intersport Polska S.A.

Programista PHP

Intersport Polska S.A.O firmie

382

Cholerzyn (pow. krakowski)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MySQL

Mile widziane

  • Magento1

  • NGINX

  • Solr

  • Git

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w przebudowie obszaru eCommerce będącego w kompetencjach działu IT

  • Utrzymanie aktualnej platformy Magento 1

  • Przygotowanie środowiska pod migrację i wdrożenie nowej platformy eCommerce oraz współpraca z zespołem zewnętrznym w zakresie jej utrzymaniu i rozwoju

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość PHP – min. 3 lata doświadczenia

  • Praktyczna znajomość MySQL lub równoważnych technologii bazodanowych – min. 3 lata doświadczenia

  • Doświadczenie w projektach eCommerce

  • Praktyczna znajomość CI/CD

  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Znajomość zagadnień: konteneryzacja/orkiestracja

  • Znajomość zagadnień związanych z administracją systemów operacyjnych (Linux)

  • Znajomość Magento 1 / Magento 2

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • architekt
  • tester manualny
  • support
  • product owner
  • project manager
  • graphic designer
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy jednostkowe

To oferujemy

  • Dowolna forma zatrudnienia

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

Przewiń do profilu firmy