Oferta pracy

  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Niedźwiedziniec 10

Chorzów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Zend

  • SQL

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

Mile widziane

  • GIT

  • Jira

  • Oracle

  • Doctrine

  • RabbitMQ

  • Node.js

  • Laravel

  • Symfony

O projekcie

Tworzymy autorskie oprogramowanie do całościowej obsługi serwisowej flot oraz backend aplikacji ProfiAuto, korzystając przede wszystkim z PHP (Zend/Laminas/Laravel), bazy danych Oracle, JavaScript/TypeScript oraz Node.js. Udostępniamy API, integrujemy się z zewnętrznymi systemami, stawiamy na ciągły rozwój technologiczny. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi wersjami używanych frameworków i bibliotek.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w projektach MOTO Flota oraz ProfiAuto

  • Rozwijanie obecnych funkcjonalności na podstawie wymagań biznesowych

  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami

  • Praca w zespole, udział w spotkaniach projektowych

  • Przynajmniej jedna rozgrywka w lotki

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość PHP 7.x

  • Znajomość frameworków z rodziny Zend/Laminas lub chęć ich nauki

  • Dobra znajomość języka SQL

  • Dobra znajomość języka JavaScript

  • Podstawowa znajomość HTML/CSS

  • Doświadczenie w integracjach z systemami zewnętrznymi

  • Stosowanie dobrych praktyk w programowaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

  • Praca z GIT, JIRA

  • Znajomość bazy danych Oracle

  • Znajomość Doctrine

  • Znajomość RabbitMQ

  • Znajomość Node.js

  • Znajomość budowania mikroserwisów

  • Znajomość frameworków Laravel i Symfony

  • Umiejętność pisania testów

Podział czasu pracy
70%

Nowe funkcjonalności

25%

Korygowanie błędów

5%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • kafeteria MyBenefit

  • dofinansowanie obiadów w formie cateringu

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z działem HR

2

Test wiedzy

3

Spotkanie z działem IT

Dział IT to prężnie rozwijająca się struktura w firmie Moto-Profil, na której sukces składa się niemal 60 osób, podzielonych na kilka zespołów specjalizujących się w różnorodnych dziedzinach (administracja, programowanie, wdrażanie, testowanie, obsługa klienta, itd.).

Projekty realizowane przez dział IT są autorskie i skoncentrowane wokół szeroko pojętej branży motoryzacyjnej. Obejmują m.in. e-commerce, ERP, WMS czy CRM. Rozwój działań wspieramy użyciem najnowszych rozwiązań wspomagających (JIRA, SalesForce, Git, TeamCity i inne) oraz technologii (ASP.NET MVC 5, NET Core 2.0, HTML5, CSS3, Angular 6, Knockout.js, Bootstrap, Xamarin, WebApi, Zend Framework PHP, Oracle, MSSQL Server).

Praca w naszym dziale IT umożliwi Ci podnoszenie swoich kwalifikacji przy wsparciu naszego doświadczonego zespołu profesjonalistów.

Przewiń do profilu firmy