Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP Developer – Mid

Industi Sp. z o.o.O firmie

Industi Sp. z o.o.

Prezydenta Gabriela Narutowicza 77/3

Lublin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP 7

  • Symfony

  • Doctrine

  • MySQL

  • Git

System operacyjny

O projekcie

Jeżeli przeszedłeś już Cyberpunk2077, nadrobiłeś Netflixa i akurat szukasz pracy to wszystko wskazuje na to, że my możemy szukać Ciebie.

Właśnie pracujemy nad dużym i ciekawym projektem, ale brakuje nam wsparcia w postaci supermocy

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i implementacja aplikacji internetowych

  • rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji internetowych

  • integracja aplikacji z użyciem API

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne z PHP 7

  • Znajomość zasad programowania obiektowego

  • Doświadczenie z frameworkami MVC (preferowany Symfony 4/5)

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

  • Znajomość języka SQL oraz silnika MySQL

  • Praca z ORM (Doctrine)

  • Doświadczenie w projektowaniu REST API

  • Nacisk na dobre praktyki tworzenia kodu

  • Praca z systemami kontroli wersji (SVN, GIT)

  • To o Tobie? Jeśli tak, to zobacz co właściwie będziesz robić.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z frameworkiem API Platform

  • doświadczenia w konfiguracji i administracji serwerami Linux

  • podstawowa znajomość Dockera

  • Jeśli dobrnąłeś do tego punktu to wszystko wskazuje na to, że to puste krzesło z IKEI na home office czeka właśnie na Ciebie. Dobra, dobra…a co z tego Ty będziesz mieć?

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 20

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • agile
  • kanban
  • waterfall

Skład zespołu

  • programista testów automatycznych
  • tester manualny

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • dokumentacja

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • jasny system wynagrodzeń

  • pracę w doświadczonym zespole

  • pracę w metodologii SCRUM

  • styczność z technologiami Gitlab CI/CD. Docker, K8S

  • pracę na etat lub B2B w siedzibie firmy w Lublinie (możliwy tryb mieszany)

  • ciągły rozwój i różnorodność tematów prac

  • Dlaczego akurat my? Tak, tak…mamy owocowe środy, ale nie o to chodzi. Jesteśmy zgranym zespołem pracującym nad innowacyjnymi projektami w różnych technologiach. W rubryce „zainteresowania” część z nas wpisuje "badania i rozwój", a część „gra w grę”. Wpadnij na naszego Instagrama to zobaczysz o co chodzi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

INDUSTI sp. z o.o. to innowacyjne połączenie kreatywnych zespołów ludzi z dziedzin: oprogramowania, marketingu i brandingu. Opracowujemy, integrujemy i utrzymujemy rozwiązania klasy biznesowej takie jak aplikacje webowe i mobilne, narzędzia analityczne i raportujące, szyny integracyjne (API), a także mechanizmy obiegu dokumentów, silniki wyszukiwania czy porównywarki. Świadczymy dedykowane usługi hostingowe (serwery dedykowane i cloud). Ponadto oferujemy systematyzację identyfikacji wizualnej, tworzymy strategie wizerunkowe i brandingowe, a także tworzymy grafikę na potrzeby druku.

Przewiń do profilu firmy