Oferta pracy

Programista PHP

ALBATROSS SYSTEM SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Jest producentem urządzeń elektronicznych oraz rozwiązań IT. Specjalizujemy się w rozwiązaniach do monitorowania pojazdów. Monitoring obejmuje: lokalizację pojazdów w oparciu o: GPS, GSM, GPRS, CAN, parametry pracy pojazdu takie jak paliwo, obroty silnika nacisk na oś i inne.

Zadania:
                • Projektowanie, implementacja nowych funkcjonalności
                • Utrzymywanie oraz modyfikacja istniejących rozwiązań
                • Dbałość o optymalizację, szybkość i wydajność tworzonych aplikacji

Wymagania (znajomość przynajmniej na poziomie średnim):
                • Minimum 2 - 3 lata doświadczenia w technologii PHP
                • JavaScript (jQuery)
                • Json
                • AJAX
                • XML
                • SQL (PostgreSQL)
                • HTML5
                • CSS
                • Angielski (czytanie dokumentacji)
                • Zaangażowanie i pomysłowość

Dodatkowe atuty:
                • Programowanie obiektowe (podstawy)
                • EasyUi
                • Google API
                • OpenLayers API
                • Photoshop (podstawy)
                • Issue Tracking Tool
                • GIT

Oferujemy:
                • Pracę zdalną
                • Umowę o pracę/B2B
                • Zdobywanie doświadczeń podczas realizacji bieżących oraz nowych projektów
                • Przyjemną atmosferę i pracę w przyjaznym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy