Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP - Full Stack

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cloudsofthouse

    Jesteśmy pasjonatami nowych technologii, których ekscytuje
    możliwość współpracy z osobami kochającymi technologię tak jak my.

    Cloudsofthouse.com tworzy rozwiązania nowej generacji,
    które zmieniają sposoby komunikacji i interakcji z informacją.
    Nasze produkty skupiają się na inteligentnej agregacji informacji
    i zwiększaniu jej użyteczności na platformach mobilnych.

    Szukamy inżynierów, którzy wniosą świeże pomysły we wszystkich
    obszarach naszego działania i wezmą udział w projektowaniu,
    implementacji i rozwoju naszych produktów.

    Jeśli chcesz mieć wpływ na rozwijane produkty i cenisz sobie atmosferę pracy,

    to idealnie pasujesz do naszego zespołu - zaaplikuj i dołącz do nas.

    Jako #ProgramistaPHP będziesz realizować zróżnicowane
    zadania developerskie i wraz z szybkim wzrostem naszego biznesu
    oraz Twoich umiejętności będziesz mieć okazję do wzięcia udziału
    w coraz bardziej ambitnych i interesujących projektach.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: PHPDEV0317
    Opis stanowiska:
    • tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych (pracujemy z ISUZU i SSANGYONG),
    • projektowanie i tworzenie aplikacji dla urządzeń mobilnych,
    • tworzenie skryptów i aplikacji po stronie serwera i klienta (PHP, MySQL, JS, Ajax, REST),
    • współpraca z zespołem projektantów, grafików i programistów przy tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych,
    • realizacja projektów integracji systemów z użyciem najnowszych trendów rynkowych,
    • wykonanie "systemów pod klucz" według wymagań uzgodnionych z klientem,
    Wymagania:
    • umiejętność programowania w PHP na frameworku Laravel,
    • doświadczenie w PHP jest niezbędne,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • umiejętność pracy w zespole i samodzielność,
    • wykształcenie informatyczne/matematyczne/techniczne (również niepełne),
    • praca stacjonarna,

    Dodatkowo atutem będzie znajomość:

    • języka niemieckiego,
    • programowania w JavaScript z wykorzystaniem Node.js i React.js,
    • React Native,
    • frameworku Vue.js,
    • jQuery, Ajax, JSON,
    • HTML5, CSS3, SASS, Bootstrap,
    • MySQL,
    • pracy z systemem kontroli wersji GIT,
    • metodyki SCRUM,
    • Dockera
    Oferujemy:
    • możliwość uczestniczenia w tworzeniu innowacyjnych projektów,
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
    • miłą atmosferę w kameralnym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • rozwój zawodowy - szkolenia i kursy,
    • możliwość pracy pod okiem seniora - stałą opiekę merytoryczną,
    • udział w realizacji ciekawych i zaawansowanych projektów,
    • możliwość wyboru technologii w zależności od potrzeb odbiorcy systemu,

    Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez przycisk Aplikuj.

    Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cloudsofthouse Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Cloudsofthouse Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 80/82. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.