Oferta pracy

  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Symfony

  • TWIG

  • JavaScript

  • SQL

  • PL/SQL

  • PostgreSQL

  • PHPStorm

Mile widziane

  • Git

  • MySQL

  • CakePHP

  • Vue.js

  • Bootstrap

  • SCRUM

System operacyjny

O projekcie

Pracownicy TravelTECH to zgrany, doświadczony, efektywny i kreatywny zespół wysokiej klasy specjalistów - analityków, architektów systemów i programistów. Struktura zespołu to w 70% seniorzy, 15% mid i 15% juniorzy. Taki "układ" pozwala na efektywny i nieformalny przepływ wiedzy a dzięki temu na szybki rozwój młodszych stażem kolegów i koleżanek. Średni staż pracowników w TravelTECH to 8 lat!

Stack technologiczny to przede wszystkim PHP (Symfony) oraz Postgresql. Na froncie - Vue.js, Smarty i TWIG. Wśród narzędzi - PHPStorm. Od ponad 10 lat działamy w SCRUM, a wdrożenia realizujemy automatycznie z użyciem procesów CI/CD (z wykorzystaniem GitLab).

Dołącz do naszego Zespołu - gwarantowana satysfakcja ze wspólnej pracy ;)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w rozwoju platform Europodroze.pl i Euroautokar.pl oraz systemu analizy danych

  • Projektowanie i budowa elementów procesów rezerwacji

  • Projektowanie, budowa, optymalizacja web services

  • Projektowanie, budowa, optymalizacja baz danych PostgreSQL

  • Programowanie w językach PHP 7, Vue.js, PL/SQL

  • Rozwój pozostałych aplikacji tworzonych przez firmę

Nasze wymagania

  • Masz min. roczne doświadczenie

  • Posiadasz praktyczną znajomość: PHP, Symfony, TWIG, frameworków Javascript; SQL i PL/SQL – PostgreSQL; Narzędzi wspomagających pracę programisty - PHPStorm; Zagadnień związanych z webservices i SOA; Wzorców projektowych; TDD; Wybranego Framework’a PHP

  • Posługujesz się angielskim min. w podstawowym stopniu

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z metodyką Agile/Scrum oraz masz "pojęcie" o: test-driven development oraz continuous integration

  • Znajomość GIT

  • Znajomość MySQL

  • Znajomość frameworków CakePHP, Vue.js, Bootstrap

  • Znajomość innych języków programowania

  • Znajomość narzędzi wspomagających SCRUM tj. Redmine, Jira, VersionOne lub innych

  • Wykształcenie informatyczne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w sposób kreatywny

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i koordynacji powierzonych zadań

Podział czasu pracy
75%

Nowe funkcjonalności

15%

Utrzymanie / naprawa bugów

5%

Tworzenie dokumentacji

5%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 22

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Uczestnictwo w co najmniej dwóch dużych projektach ecommerce - Euroautokar.pl oraz Europodroze.pl (ale to nie jedyne projekty realizowane w TravelTEH),

  • Aktywny wpływ na kształt projektu i efekt finalny

  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach: gwarantowane 20 godzin na każdy kwartał, TechUp w każdy piątek, Pair code review

  • Pracę w zespołach z dużym doświadczeniem (max 1 junior na 2-3 seniorów)

  • Stabilne zatrudnienie i rozsądne wynagrodzenie

  • Częściową pracę zdalną (tydzień w biurze/tydzień poza biurem) w elastycznych godzinach

  • Pracę w biurze w centrum Krakowa

  • Ciekawą pracę i liczne wyzwania

  • Uczestnictwo w unikatowych projektach

  • Pracę dla międzynarodowych klientów

  • Świetną, luźną i koleżeńską atmosferę pracy

  • Kartę Multisport

  • Kawa, herbata, owoce i świetna atmosfera w pakiecie ;)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

TravelTECH od 2006 roku zajmuje się budową zaawansowanych systemów rezerwacji podróży. W naszym portfolio posiadamy rozwiązania dla największych stacjonarnych i online'owych biur podróży w Polsce i zagranicą - działających zarówno w kanale B2B jak i B2C. Zaawansowane technicznie integracje z wieloma systemami linii lotniczych, konsolidatorów oferty hotelowej, kolejowej czy autokarowej umożliwiają nam dostarczanie użytkownikom najszerszego możliwego spektrum oferty.

Od 2017 roku TravelTECH jest także twórcą i operatorem serwisów EuroPodroze.pl, EuroAutokar.pl oraz Tripbooker.pl. Budowa tych systemów to ciągłe odkrywanie coraz lepszych sposobów interakcji z użytkownikami, a bezpośrednie przełożenie wspólnych pomysłów Zespołu i pracy deweloperów na sukces komercyjny dodatkowo wzmaga w nas poczucie satysfakcji z tego co robimy.

Dzięki płaskiej strukturze organizacyjnej i koleżeńskiej atmosferze - w TravelTECH każdy członek Zespołu ma realny wpływ na produkt!

Przewiń do profilu firmy