Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AVATANGA

    Jesteś ambitny i nie boisz się wyzwań? Znudziło Ci się klepanie stron internetowych i prostych aplikacji? Jesteś świadomy tego, że stać Cię na więcej? Przyjdź do nas, a NIE będziesz się nudził!

    Gwarantujemy ciekawe i ambitne projekty dla klientów w Ameryce Północnej, Centralnej i na Karaibach.
    Systemy bilingowe oraz systemy sprzedaży contentu to nasza specjalność.

    Działamy w branży Medycznej, Telekomunikacyjnej, IoT (Internet of Things), M2M (Machine-2-Machine)

    Oferujemy duże możliwości rozwoju i posiadanie realnego wpływu na kształt finalnego produktu.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Opis stanowiska:
    • Programowanie, testowanie, wdrażanie
    • Utrzymywanie oraz rozwijanie systemów z branży telekomunikacyjnej
    • Praca w energicznym i zgranym zespole
    • Godziny pracy do uzgodnienia, możliwość pracy w "czasie amerykańskim"
    Wymagania:
    • Znajomość pracy w technologiach webowych (Cloud i SaaS)
    • Bardzo dobrej znajomości języka PHP OOP
    • Mile widziana znajomość frameworka: Symfony 2
    • Dobra znajomość SQL, znajomość Oracle będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wysoka kultura osobista
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
    • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • Dokładność i zaangażowanie w realizowane projektów
    • Doświadczenia w pracy z systemem kontroli wersji GIT
    • Znajomość wzorców projektowych

     Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość zagadnień związanych z Continuous Integration
    • Doświadczenie w tworzeniu systemów opartych o technologie webowe (REST & JSON);
    • Doświadczenie z pracą z aplikacjami Github, Jira
    • Dbałość o wysoką jakość kodu (pisanie kodu zgodnie ze standardami PSR, stosowanie się do zasad SOLID)
    Oferujemy:
    • Pracę przy długoterminowych projektach dla klientów z USA, Ameryki Środkowej oraz Karaibów
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • Widełki finansowe: 5 tys. – 9 tys. Netto na B2B
    • Możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia w zakresie nowoczesnych webowych technologii Cloud oraz SaaS
    • Regularne spotkania integracyjne organizowane przez firmę
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Dobrą kawę
    • Owocowe wtorki
    • Współfinansowanie szkoleń
    • Współpracę z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem
    • Swobodną atmosferę, brak dress code’u, nieformalne relacje
    • Wspólpraca z Testerami
    • Elestyczne godziny pracy, możliwość pracy popołudniami.

    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ"