Programista PHP

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.06.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 27.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IQ PL Sp. z o.o.

    IQ PL Sp. z o.o. działa na rynku od 2001 roku i jest jedną z czołowych firm z terenu polski północnej świadczących usługi outsourcingu IT. Obecnie w naszym nowym Data Center w Gdańsku utrzymujemy ponad 1000 fizycznych serwerów, z których korzysta kilkanaście tysięcy klientów.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy i oraz uruchomieniem nowych usług poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Numer referencyjny: php/032018

    Opis stanowiska:

    • Rozwój istniejących projektów oraz praca nad nowymi projektami i funkcjonalnościami.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość PHP 5/7+.
    • Znajomość Zend Framework 2/3+.
    • Znajomość MySql, MariaDB.
    • Dobra znajomość języka angielskiego (pozwalająca na zrozumienie dokumentacji technicznej).
    • Znajomość systemu kontroli wersji GIT.
    • Umiejętność pisania czytelnego i zorientowanego obiektowo kodu.
    • Podstawowa znajomość HTML i CSS.
    • Znajomość wzorców projektowych i standardów używanych w PHP.
    • Podstawowa znajomość jQuery.

    Mile widziane:

    • Znajomość Docker.
    • Znajomość Bootstrap.
    • Znajomość Microservices.
    • Znajomość LDAP.
    • Znajomość Elasticsearch.
    • Znajomość Apigility.
    • Znajomość Oauth2.
    • Znajomość Composer.
    • Znajomość PostgreSQL.

    Oferujemy:

    • Pracę w istniejącej od 15 lat na rynku, stabilnej firmie, opierającej swój sukces na rozwoju zawodowym pracowników.
    • Dostęp do najnowszych technologii.
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
    • Przyjazną atmosferę.
    • Pakiety Multisport i medyczny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IQ PL Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest IQ PL Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Geodetów 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

    Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.