Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Enadis sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Morskiej 149 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

Enadis Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 24 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oprogramowania,

  • rozwój istniejących w firmie aplikacji,

  • rozwijanie własnych umiejętności.

Nasze wymagania

  • znajomość języków PHP, JavaScript, i HTML,

  • znajomość języka SQL i bazy danych MySql lub PostgreSQL,

  • znajomość co najmniej podstaw CSS,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,

  • zainteresowanie programowaniem i technologiami IT,

  • doświadczenie w programowaniu.

  • Mile widziane:

  • znajomość C#, C++ lub Javy,

  • znajomość Bootstrap.

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole i w pozytywnej atmosferze,

  • kontakt z najnowszymi technologiami,

  • możliwość tworzenia ciekawych i innowacyjnych projektów,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od zaangażowania, umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość zdobycia doświadczenia.