Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

Enadis Sp. z o.o.

  • Gdynia, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wymagania:

  • znajomość języków PHP, JavaScript, i HTML,
  • znajomość języka SQL i bazy danych MySql lub PostgreSQL,
  • znajomość co najmniej podstaw CSS,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • zainteresowanie programowaniem i technologiami IT,
  • doświadczenie w programowaniu.

Mile widziane:

  • znajomość C#, C++ lub Javy,
  • znajomość Bootstrap.

Obowiązki:

  • tworzenie oprogramowania,
  • rozwój istniejących w firmie aplikacji,
  • rozwijanie własnych umiejętności.

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole i w pozytywnej atmosferze,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • możliwość tworzenia ciekawych i innowacyjnych projektów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od zaangażowania, umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy o przesyłanie
za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne