Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista (PHP, JS, SQL)

SGT S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
SGT - lider rynku usług telewizyjnych cyfrowych i rozwiązań technologicznych, poszukuje kandydatów do pracy w siedzibie w Katowicach w parku technologicznym Euro-Centrum na stanowisku:

Główne obowiązki:

Rozwój i utrzymywanie autorskiego, wewnętrznego systemu klasy ERP.
Rozbudowa systemu od podstaw o nowe moduły.

W zamian za to oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt (B2B) i atrakcyjny system wynagradzania
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Miłą atmosferę i ciekawe wyzwania w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna oraz dodatkowe ubezpieczenie

W pracy na tym stanowisku niezbędne będą:

  • Bardzo dobra znajomość OOP
  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Dobra znajomość JavaScript oraz jQuery
  • Dobra znajomość HTML5 oraz CSS3
  • Dobra znajomość MySQL
  • Doświadczenie w tworzeniu stron mobilnych
  • Umiejętność tworzenia serwisów w technice RWD
  • Znajomość systemów kontroli wersji (SVN/GIT)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
  • Umiejętność pracy w grupach / SCRUM-owych zespołach projektowych
  • Chęć ciągłej nauki oraz poszerzania swojej wiedzy
  • Odpowiedzialność za wykonywane zadania oraz terminowość

Mile widziane:

  • Znajomość framework-a Zend, Laravel, Lumen, microservice, docker, Vue
  • Doświadczenie z TDD
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem REST API

W zgłoszeniu prosimy o wysłanie:

  • CV
  • List motywacyjny
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie wyrażenia zgody poprzez umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez SGT S.A., ul. Ligocka 103 budynek 8, 40-568 Katowice.
Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania."

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne