Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista (PHP, JS, SQL)

SGT S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MySQL

  • HTML5

  • CSS3

  • PHP

  • OPP

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymywanie autorskiego, wewnętrznego systemu klasy ERP.

  • Rozbudowa systemu od podstaw o nowe moduły.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość OOP oraz znajomość PHP.

  • Dobra znajomość JavaScript oraz jQuery.

  • Dobra znajomość HTML5 oraz CSS3.

  • Dobra znajomość MySQL.

  • Doświadczenie w tworzeniu stron mobilnych.

  • Umiejętność tworzenia serwisów w technice RWD.

  • Znajomość systemów kontroli wersji (SVN/GIT).

  • Umiejętność pracy w grupach / SCRUM-owych zespołach projektowych.

  • Chęć ciągłej nauki oraz poszerzania swojej wiedzy.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji.

Mile widziane

  • Znajomość framework-a Zend, Laravel, Lumen, microservice, docker, Vue.

  • Doświadczenie z TDD.

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem REST API.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • TDD

    To oferujemy

    • Umowę o pracę lub kontrakt (B2B) i atrakcyjny system wynagradzania

    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

    • Miłą atmosferę i ciekawe wyzwania w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji

    • Elastyczne godziny pracy

    • Możliwość pracy zdalnej

    • Pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna oraz dodatkowe ubezpieczenie

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    SGT S.A.

    SGT - lider rynku usług telewizyjnych cyfrowych i rozwiązań technologicznych, poszukuje kandydatów do pracy w siedzibie w Katowicach w parku technologicznym Euro-Centrum na stanowisku:

    Przewiń do profilu firmy