Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP - junior

ROTOPINO.PL S.A

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • SQL

Mile widziane

  • HTML

  • JavaScript

  • CSS

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwijanie istniejących funkcjonalności

  • Pisanie dokumentacji kodu

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość języka PHP

  • Umiejętność pisania zapytań SQL

  • Chęć do nauki, umiejętność logicznego myślenia

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na skuteczne wyszukiwanie technicznych informacji w Internecie

  • Praca stacjonarna w biurze

  • Znajomość HTML, JAVASCRIPT, CSS

  • Doświadczenie w pracy z dowolnym systemem kontroli wersji (np. GIT)

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku polskim

  • Stabilne warunki zatrudnienia; umowa o pracę

  • Rabaty pracownicze w sklepie narzedzia.pl

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, zorientowanej na ludzi i wspólne osiąganie wyników

  • Strefę relaksu

  • Najlepszą kawę w mieście no limit!

  • Wygodną przestrzeń do pracy w nowoczesnym biurze

  • Parking na rowery pod dachem wraz z szatnią i prysznicem

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Jesteśmy Spółką Akcyjną z wieloletnim doświadczeniem w internetowej sprzedaży szerokiej gamy narzędzi. Dynamiczny rozwój naszej firmy na przestrzeni 10 ostatnich lat umożliwił nam zajęcie pozycji lidera na rynku krajowym.

Przewiń do profilu firmy