Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP - Junior Developer

BLUE-NOTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Symfony

  • PostgreSQL

Mile widziane

  • Linux

  • REST API

  • Python

  • Twig

  • Bootstrap

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • praca indywidualna oraz w zespole

  • naprawa zgłoszonych przez użytkowników usterek aplikacji

  • dodawanie nowych funkcjonalności

  • modyfikacje aplikacji związane ze zmieniającymi się wymogami

  • tworzenie formularzy

  • tworzenie nowych modułów w oparciu o projektowane wspólnie specyfikacje funkcjonalne

Nasze wymagania

  • dobra znajomość PHP 7

  • dobra znajomość Symfony 3.4

  • znajomość PostgreSQL, SQL

  • znajomość REST API

  • znajomość OS Linux

  • kreatywność przy rowiązywaniu problemów

  • komunikatywność

  • otwartość na nowe rozwiązania

  • samodzielność

  • umiejętność wejścia w rolę użytkownika

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • tester manualny

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwość rozwoju, nabycia nowych umiejętności

  • możliwość zmiany wynagrodzenia stosownie do zdobytych umiejętności

  • pracę w przyjaznym zespole

  • niekorporacyjną atmosferę

  • dokumentacja i zadania zorganizowane w Redmine

  • wsparcie doświadczonych programistów

  • wsparcie administratora i zespołu

  • otwartość na nowe pomysły

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne

BLUE-NOTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Od 2013 roku współpracujemy z największymi przychodniami na Pomorzu i dostarczamy oprogramowanie, które obejmuje cały proces obsługi pacjenta od momentu jego rejestracji aż do wydania paragonu za usługę. Zależy nam, by tworzyć produkt skrojony na miarę potrzeb naszych klientów, dlatego stawiamy na bezpośredni kontakt z użytkownikami - od pracowników rejestracji, przez administrację, lekarzy, aż po kierownictwo i właścicieli. Tworzymy niewielki zespół, w którym chcemy czuć się ze sobą dobrze i móc liczyć na siebie nawzajem. Potrzebujemy ludzi zaangażowanych, komunikatywnych, kreatywnych, ciekawych drugiego człowieka, rozwijających się, osób o otwartym i wnikliwym umyśle. Jeśli takie podejście jest Ci bliskie, zparaszamy do współpracy!

Przewiń do profilu firmy

TYP UMOWY:

  • umowa o pracę lub B2B

  • preferowany pełny etat