Oferta pracy

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

COIG

Mikołowska 100

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Symfony

  • Doctrine

  • CSS3

  • HTML5

  • AJAX

  • JavaScript

  • jQuery

  • MS SQL

  • PostgreSQL

  • MariaDB

Mile widziane

  • SOA

  • WebService

  • WSDL/XSD/XML

Twój zakres obowiązków

  • implementacja systemu IT w oparciu o projekty przygotowywane przez członków zespołu projektowego

  • współpraca z analitykami i projektantami w opracowaniu planów i projektów implementacji

  • optymalizacja kodu pod katem wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa aplikacji

  • przygotowanie i wydawanie kolejnych wersji systemu

  • utrzymywanie wewnętrznej dokumentacji projektowej w tym dokumentacji kodu aplikacji

  • współpraca z zespołem testów w celu diagnostyki i poprawy błędów

  • współpraca z zespołem wdrożeniowym w celu rozwiązywania problemów z wdrażaniem i utrzymaniem systemu

Nasze wymagania

  • absolwenci uczelni wyższych o kierunku informatycznym lub pokrewnym

  • umiejętność tworzenia oprogramowania z użyciem wymaganego stosu technologicznego

  • minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku programisty PHP

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na sprawną pracę z dokumentacją techniczną

  • kompetencje „miękkie”: umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność, staranność i sumienność przy realizacji zadań

  • umiejętność programowania z użyciem języka PHP, framework Symfony, Doctrine

  • znajomość CSS3, HTML5, AJAX, JavaScript, jQuery

  • umiejętność tworzenia oprogramowania w oparciu o relacyjne bazy danych MS SQL, PostgreSQL, MySQL (MariaDB)

  • znajomość wzorców projektowych

  • mile widziana znajomość zagadnień dot. integracji systemów IT w tym architektury SOA, WebService (SOAP, REST), WSDL/XSD/XML

To oferujemy

  • pracę w dużej kilkuset osobowej firmie

  • coaching prowadzony przez doświadczoną kadrę

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w formie umowy o pracę (etat) lub umowy zlecenia (rozliczana godzinowo)

  • możliwość swobodnego ustalenia godzin pracy (umowy zlecenia) lub możliwość dostosowania standardowych godzin pracy na umowie o pracę

  • możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych

  • możliwość zaangażowania w projekty realizowane w innych technologiach (JAVA, .NET, PHP, CMS)

  • możliwość zdobycia doświadczenia na innych stanowiskach związanych z działalności produkcyjną IT: wsparcie sprzedaży, analiza, projektowanie, produkcja, testowanie, wdrażanie, dokumentowanie

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach realizowanych i finansowanych przez firmę

  • dla osób zatrudnionych na umowę o pracę także dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System)

  • dobrze skomunikowane miejsce pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

COIG

Firma COIG S.A. poszukuje programistów do powiększenia swojego zespołu developerskiego wytwarzającego profesjonalne oprogramowanie SEOD, Workflow oraz aplikacje i portale internetowe. Nabór realizowany jest dla programistów zaznajomionych z technologią PHP i doświadczonych w tworzeniu zaawansowanych aplikacji Webowych.

Przewiń do profilu firmy