Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

Maxisoftware

3 0005 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Karola Olszewskiego 20
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Karola Olszewskiego 20

Kielce

Poszukujemy programistów do współpracy przy rozwoju systemu informatycznego kieleckiej Spółki z branży gastronomicznej notowanej na GPW.
Miejsce realizacji projektu: Kielecki Park Technologiczny.

Zakres obowiązków:

  • opieka nad systemem zamówień internetowych
  • intergracja strony www z aplikacją mobilną (API)
  • rozwój strony internetowej, usuwanie błędów
  • tworzenie testów (PHPUnit)

Wymagania:

  • znajomość PHP (wersja 7,8),
  • chęć dalszego doskonalenia,
  • dokładność i zdolności analityczne,
  • otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość SQL, GIT, systemu linux,
  • dobra znajomość JavaScript, AJAX,
  • znajomość narzędzia PHPStorm
  • znajomość systemów płatności online,
  • status absolwenta lub studenta studiów kierunkowych lub pokrewnych,
  • znajomość wzorców projektowych,
  • doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość rozliczenia na zasadach B2B,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę nad ciekawymi projektami

Ogłoszenie archiwalne