Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP Laravel (full-stack)

Cyber Noise LimitedO firmie

12 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

Szukamy programisty PHP (full-stack) na pełen etat, do zbudowania od podstaw (w małym zespole programistów) bardzo ciekawego startupu związanego ze sportem!

Projekt będzie składał się z dwóch aplikacji webowych oraz aplikacji mobilnej. Generalnie rozłożony na dwa etapy: pierwszy, dostarczenie wersji MVP i uruchomienie platformy, następnie dalszy dynamiczny rozwój.

Praca wyłącznie zdalna, możesz pracować skąd chcesz, lokalizacja nie ma znaczenia. Wszyscy członkowie zespołu będą komunikować się wyłącznie online, przez czat i videokonferencje.

Gwarantujemy pracę nad zaawansowanym technologicznie projektem w ciekawym zespole, oraz dużo miejsca na podejmowanie decyzji technologicznych.

Główne będzie to backend w Laravel, jak również responsywny frontend, częściowo z wykorzystaniem VueJS oraz REST API dla aplikacji mobilnej.

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość PHP 7.x (min 4 lata pracy komercyjnej z OOP, min 3 lata w PHP)

  • doskonała znajomość Laravel w wersjach: 5.x / 6.x / 7.x lub 8.x

  • pisanie przejrzystego kodu bardzo dobrej jakości (ważne)

  • znajomość wzorców projektowych i standardów programowania

  • doskonała znajomość relacyjnych bazy danych SQL

  • doświadczenie w budowaniu REST API (szczególnie pod aplikacje mobilne)

  • znajomość OAuth

  • doskonała znajomość JavaScript, jQuery

  • znajomość VUE.js

  • bardzo dobra znajomość HTML, CSS, Less, Sass, Bootstrap

  • znajomość UX oraz umiejętność zaprojektowania interfejsu użytkownika

  • dobra znajomość Dockera

  • znajomość podstaw bezpieczeństwa aplikacji webowych (OWASP)

  • dobra znajomość GITa

  • umiejętność dotrzymania terminów

  • znajomość języka angielskiego, przynajmniej na poziomie dobrego nazewnictwa w kodzie

Mile widziane

  • znajomość AWS

  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych

  • znajomość NodeJS

  • doświadczenie w integrowaniu systemów płatności

  • zainteresowanie sportami zespołowymi

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy