Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP_Laravel

10A

6 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Laravel

  • MySQL

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy samodzielnego programisty PHP / Laravel, który będzie wspierał nas w rozwijaniu i utrzymaniu stron WWW oraz rozwiązań back-office dla jednego z naszych kluczowych klientów.

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia i czytania istniejącego kodu źródłowego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Minimum trzyletnie komercyjne doświadczenie z programowaniem w PHP (7.x)

  • Znajomość frameworku Laravel

  • Znajomość języka SQL, doświadczenie z bazą danych MySQL

  • Znajomość języka JavaScript / TypeScript, HTML oraz CSS

  • Znajomość zasad tworzenia oraz korzystania z REST API

  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji Git

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego Linux

  • Znajomość mechanizmu Docker

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Współpracę B2B (podane wynagrodzenie nie zawiera podatku VAT)

  • Pracę pod kierownictwem doświadczonego architekta

  • Możliwości rozwoju poprzez pracę nad projektami z bardzo różnych branż i realny wpływ na końcowe produkty

  • Biuro w centrum Krakowa, z parkingiem, psami na pokładzie i przyjazną atmosferą pracy w kilkunastoosobowej, szybko rosnącej firmie

  • Gym Space

10A

Jesteśmy software house’em powstałym przez tworzenie własnych produktów cyfrowych. Wciąż z sukcesami je rozwijamy, jednocześnie realizując projekty dla zewnętrznych klientów. Tworzymy od zera, kwestionujemy status quo, skupiamy się na zrozumieniu potrzeb użytkowników i dostarczaniu realnych rozwiązań. Tworzymy oprogramowanie dla różnych branż: automotive, foodtech, fintech, retail. Jesteśmy małą i zwinną organizacją, która szybko się rozwija i daje programistom realny wpływ na tworzone produkty. Doceniamy kreatywność. Mamy dużo fajnych psów.

Przewiń do profilu firmy