Oferta pracy

Programista PHP

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.O firmie

  • Rozalii 1, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Rozalii 1

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie oprogramowania w oparciu o zdefiniowane potrzeby biznesowe;

  • tworzenie i utrzymanie systemów opartych na środowisku PHP7, które wspierają procesy biznesowe TME;

  • konsultacje z biznesem pod kątem technicznych możliwości rozwoju oprogramowania;

  • dbanie o jakość kodu;

  • tworzenie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w technologiach PHP7+, SQL, Środowisko Linux, Git;

  • znajomość architektury REST;

  • umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej po polsku i angielsku;

  • zdolność komunikacyjnych i otwartości na alternatywne rozwiązania problemów programistycznych;

  • umiejętność współpracy z innymi programistami.

Mile widziane

  • doświadczenie w technologiach Docker, ElasticSearch; MongoDB; RabbitMQ; Redis; Jenkis, programowanie powłoki Bash;

  • znajomość systemów Atlassian (Jira, Confluence, Bitbucket);

  • doświadczenie z dowolnym frameworkiem MVC (np. Symfony);

  • znajomość technologii front-endowych;

  • umiejętność efektywnej automatyzacji testowania aplikacji (UnitTest, testy funkcjonalne);

  • znajomość składni Gherkin;

  • doświadczenie w budowaniu i utrzymaniu środowisk złożonych z microservice-ów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • wypożyczalnia rowerów

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa