Logo Pracuj.pl

Programista PHP

Media ExpertO firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Media Expert

Zakładowa 90-92

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CMS

  • CRM

  • ERP

  • WMS

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach z zakresu e-commerce dla B2C i B2B
  • uczestniczenie w projektach CMS, CRM, ERP, WMS na potrzeby realizacji projektów wspierających E-commerce
  • rozbudowa oraz utrzymanie obecnych aplikacji internetowych/intranetowych
  • tworzenie nowych aplikacji

Nasze wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie w programowaniu w PHP5, w tym praktycznej znajomość programowania obiektowego
  • znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programistycznych, w tym umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (SVN i/lub GIT)
  • znajomość technologii internetowych JavaScript, CSS, HTML, XML, AJAX, jQuery
  • znajomość relacyjnej bazy danych MySQL, MSSQL
  • znajomość zagadnień skalowalności, wydajności i bezpieczeństwa aplikacji internetowych
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • wykorzystywanie narzędzi do testowania aplikacji i frameworków

Mile widziane

  • podstawowa umiejętność pracy w środowisku Linux
  • znajomość frameworków i szablonów: Smarty, Zend, Symphony 2
  • orientacja w obszarach e-commerce
  • znajomość innych systemów baz danych

To oferujemy

  • umowę o pracę i pensję zawsze na czas
  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • szansę na awans

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

Etapy rekrutacji

1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Nieobcy Ci bug fixing i wiesz, gdzie postawić commit? Nie przerażają Cię daily scrumy ani sprinty? Ba, nawet root cause nie wybije Cię z rytmu? Great, bo ta oferta jest dla Ciebie!

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Programista PHP, Zakładowa 90-92, Łódź