Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

Jobfinder Ewelina Hordyniec

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Misją naszego Klienta jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań informatycznych ułatwiających codzienną pracę w urzędach, korporacjach i mniejszych firmach, poprzez budowanie przyjaznych, długotrwałych i wzajemnie korzystnych relacji z Klientami. Jest to grupa ekspertów postrzegana na rynku jako firma profesjonalna i rzetelna. Ich wizytówką są rekomendacje Urzędów, Przedsiębiorstw i innych Organizacji, które skorzystały z dostarczonych rozwiązań.

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu, poszukują kandydatów na stanowisko: Programista PHP.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • PHP

  • MSSQL

  • JavaScript

Mile widziane

  • LAMP

  • Git

  • AJAX

  • jQuery

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwój aplikacji dedykowanej,

  • Zadania związane z projektowaniem, oceną, wdrażaniem, testowaniem oraz dokumentowaniem własnego kodu.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w programowaniu w języku PHP (wersja od 5.5),

  • Znajomość bazy danych MSSQL (podstawowy administrowania + T-SQL),

  • Podstawowa znajomość JavaScript.

  • Wykształcenie wyższe (informatyka i kierunki pokrewne),

  • Znajomość AJAX/jQUERY,

  • Doświadczenie w pracy z platformą LAMP,

  • Doświadczenie w pracy z repozytorium GIT.

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,

  • Możliwość uczestniczenia w rozwoju interesującego projektu z obszaru zarządzania budżetem,

  • Pracę opartą na jasnych zasadach, w systemie zdalnym lub hybrydowym,

  • Świetną atmosferę pracy,

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail. Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego Nr. Ref: PHPL-22.