Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1141 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy stabilna i stale rozwijającą się spółką z branży IT, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób, które będą członkiem dużego  zespołu zaangażowanego w analizę, projektowanie i tworzenie dedykowanych systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe.

    Poszukujemy młodych i ambitnych pasjonatów programowania lubiących stale poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Gwarantujemy stałą pracę, rozwój, dostęp do najnowocześniejszych technik i narzędzi oraz  bardzo dobrą atmosferę pracy - a co najważniejsze możliwość czerpania wiedzy od najlepszych.

    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    PHP

    Jesteś ambitnym i samodzielnym programistą, znającym się świetnie na swojej pracy. Lubisz wyzwania oraz z ambitnymi projektami wspierającymi procesy biznesowe - ta praca skierowana jest właśnie do Ciebie.

    Opis stanowiska:

    • Budowanie nowoczesnych systemów informatycznych  klasy CRM oraz ERP dla branż: Ubezpieczeniowej, Kurierskiej, Monitoringu i Bezpieczeństwa oraz wielu innych.

    Idealny kandydat na stanowisko Programista PHP powinien spełniać poniższe wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość PHP w wersji  >5.3 (OOP)
    • Dobrej znajomości SQL – PostgreSQL  popartej doświadczeniem praktycznym
    • Samodzielności i świetnej organizacji pracy
    • Znajomość jQuery w stopniu dobrym
    • Mile widziana znajomość frameworka ExtJs, Zend Framework
    • Znajomości wzorców projektowych
    • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej rozumienie dokumentacji technicznej

    Co oferujemy?

    • Pracę przy autorskich innowacyjnych projektach
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
    • Umowę o pracę
    • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Pracę w metodyce SCRUM
    • Współfinansowanie karty Multi Sport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ