Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

Mera Systemy sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

W Mera-Systemy sp. z o.o. tworzymy automaty biletowe i inne urządzenia, których głównym przeznaczeniem jest obsługa pasażerów komunikacji miejskiej. Projektujemy, produkujemy i serwisujemy te maszyny. Nasze produkty znajdują zastosowanie w największych polskich miastach, m. in: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Krakowie, Poznaniu.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Tworzenie aplikacji bazodanowych
  • Administracja istniejącymi aplikacjami
  • Architektura aplikacji i projektowanie interfejsu użytkownika
  • Praca przy wdrożeniu nowych stron i aplikacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie minimum 2 lata,
  • Dobra znajomość języka PHP 5.6+ (programowanie obiektowe i wzorce projektowe)
  • Znajomość HTML, JavaScript, JQuery, CSS
  • Znajomość baz danych PostgreSQL
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem frameworku Symfony 3/4
  • Zdolności analityczne, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętności logicznego myślenia, analizowania i rozwiązywania problemów
  • Znajomość pracy z systemem kontroli wersji Git
  • Dobra znajomość systemu Linux

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem
  • Samodzielne stanowisko
  • Dobre perspektywy rozwoju zawodowego
  • Elastyczne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne