Oferta pracy

Programista PHP

CONVERTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

6 500‐10 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Cześć!

To my, Convertis.

Specjalizujemy się w tworzeniu i obsłudze sklepów internetowych opartych o PrestaShop. Realizujemy zaawansowane moduły, rozszerzenia funkcjonalności i szablony graficzne. W tej chwili nasz zespół składa się z 13 specjalistów - wszyscy pracujemy zdalnie w 100%. Chcemy, by było nas więcej.

Twoje zadania to:

  • tworzenie i/lub rozbudowywanie sklepów internetowych opartych o PrestaShop,
  • budowanie dodatkowych modułów do PrestaShop,
  • integrowanie sklepów z zewnętrznymi aplikacjami,
  • modyfikacje i tworzenie szablonów graficznych,
  • bieżące wsparcie serwisowe sklepów internetowych,
  • ścisła współpraca z Project Managerem,
  • okazjonalny kontakt z Klientem.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość PHP i MySQL (projektowanie, optymalizacja),
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript (jQuery),
  • doświadczenie z Symfony,
  • doświadczenie z platformą PrestaShop,
  • znajomość pracy z GIT,
  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • samodzielność w realizacji przydzielonych zadań.

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie 6500 – 10 000 zł netto przy b2b (lub ekwiwalent na UoP),
  • pełen etat i elastyczny czas pracy,
  • wsparcie doświadczonych koordynatorów - nie musisz kontaktować się z klientem,
  • pracę zdalną - z dowolnego miejsca w Polsce,
  • różnorodność wyzwań w pracy z klientami,
  • dużą samodzielność i niezależność w realizowaniu zadań,
  • otwartość na Twoje pomysły na rozwój firmy i rozwiązania dla klientów,
  • brak bezsensownych procedur i zbędnej biurokracji,
  • pełne wsparcie zespołu - każdy dokładnie zna swoje zadania i wie, gdzie szukać pomocy w razie problemów,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • wsparcie, szkolenia i rozwój w zakresie, który Cię najbardziej zawodowo interesuje,
  • dwa wyjazdy integracyjne w roku, by poznać bliżej zespół.
Jak pracujemy?

Zależy nam na tworzeniu dobrych warunków rozwoju, dlatego:
  • dbamy o relacje w zespole, żeby każdy mógł się czuć jak u siebie,
  • zgrany i nastawiony na współpracę zespół,
  • świadomie dobieramy projekty, nad którymi pracujemy,
  • ciągle się uczymy, żeby jak najlepiej wspierać klientów,
  • uważamy na porządek w procesach i jasność w komunikacji,
  • stawiamy na sprawne podejmowanie decyzji we wszystkich obszarach działalności

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy