Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TRANSMOBIL SYSTEMS SP. Z O.O.

    TransMobil Systems jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się projektowaniem, opracowywaniem i wdrażaniem systemów elektroniczno–informatycznych. Specjalizujemy się w produkcji urządzeń telemetrycznych kontrolujących pojazdy oraz oprogramowania do zarządzania flotą pojazdów w przedsiębiorstwie.

    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie aplikacji webowych i mobilnych,
    • Projektowanie i optymalizacja systemów bazodanowych,
    • Współpraca z zespołem projektantów, grafików i programistów przy tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych,
    • Projektowanie, implementacja, testowanie oraz wdrażanie aplikacji webowych i mobilnych.
    Wymagania:
    • Biegła znajomości języków programowania PHP i Javascript,
    • Znajomość HTML5, CSS3, Bootstrap,
    • Znajomość JQuery, JQueryMobile, Ajax, JSON,
    • Umiejętność projektowania layoutów i programowania interfejsów użytkownika dla aplikacji webowych,
    • Znajomość wzorców projektowych, frameworków i bibliotek typowych dla aplikacji webowych,
    • Doświadczenie w zakresie konfiguracji i pracy w środowisku bazy: PostgreSQL, MySQ
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę nad ciekawymi i zaawansowanymi projektami IT,
    • Duży zakres samodzielności,
    • Bardzo dobre warunki pracy (nowoczesne narzędzia pracy, elastyczne godziny pracy),
    • Szkolenie wstępne będzie się odbywać przez pierwszy tydzień okresu próbnego, w siedzibie firmy
    • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym,
    • Przyjazną, swobodną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TRANSMOBIL SYSTEMS z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest firma TRANSMOBIL SYSTEMS z siedzibą w Warszawie przy ul. Trylogii 2/16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TRANSMOBIL SYSTEMS sp. z o.o. z siedzibą w 01-982 Warszawa przy ul. Trylogii 2/16, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informuje Pana/Panią, że:

    1. Administratorem przetwarzanych Pana danych osobowych jest:

    TRANSMOBIL SYSTEMS Sp. z o.o.

    Warszawa

    Ul. Trylogii 2/16

    1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 pkt c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku

    z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) celem spełnienia wymogów prawnych.

    1. Obowiązek podania danych wynika z Ustawy Kodeks pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (tj. z dnia 8 września 2016 r. (Dz. U. z 2016 r. poz. 1666), niepodania danych osobowych sprawia pozostawienie sprawy – procesu zatrudnienia bez rozpatrzenia;
    2. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres wskazany w Kodeksie pracy.
    3. Dane osobowe nie będą/ przekazywane do innych krajów UE, nie będą użyte do profilowania
    4. Posiada Pan prawo do:

    a.         żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.