Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

Edu-Książka Sp. z o.o.

4 0008 000 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • SQL

  • HTML

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój platform webowych typu B2B, B2C opartych o Magento

  • Uczestnictwo w różnorodnych projektach dla e-commerce

  • Integracja tych platform z innymi serwisami, m.in. z ERP, PIM itd.

  • Wdrażanie mniejszych funkcjonalności w celu nabrania doświadczenia

  • Dbanie o jakość wytwarzanego kodu

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość PHP

  • Podstawowa znajomość zagadnień bazodanowych i umiejętności programowania w SQL: MySQL

  • Podstawowa znajomość JSON, REST

  • Znajomość podstaw HTML/CSS, JavaScript (jQuery, Knockout, React.js, Bootstrap itp.)

  • Chęć i otwartość szkolenia w obszarze Magento

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość dobrych praktyk projektowania obiektowego i testów jednostkowych

  • Umiejętność pracy z GIT

  • Znajomość frameworków PHP np. Zend, Symfony

  • Szkolenia i certyfikaty z obszaru Magento

  • Doświadczenie w pracy z Varnish, ElasticSearch, CloudFlare

  • Umiejętności na styku programowania i konfiguracji środowiska serwerowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Edu-Książka Sp. z o.o. to firma intensywnie rozwijająca portfolio swoich sklepów internetowych (bookland.com.pl, eduarena.pl, eduksiazka.pl). Robimy w e-commerce, lubimy e-commerce, tworzymy e-commerce. Dlatego zaklinamy Cię! Prześlij nam swoje CV jeśli chcesz tak samo 😉.

No i mamy ładne, nowe biuro 😊.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli czegoś nie umiesz… nie poddawaj się! Postaramy się pomóc w Twoim rozwoju. 😊

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.