Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista PHP

FlexLigaO firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontynuację rozwoju istniejącego systemu

  • Przepisywanie istniejącego kodu na nowy framework

  • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań po stronie front-end oraz back-end

  • Integrację platformy z zewnętrznymi bazami danych

  • Naprawę zgłoszonych błędów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Laravel, Symfony, Codeigniter

  • Zaleta znajomość CakePHP2 - CakePHP4

  • Bardzo dobra znajomość w obiektowym programowaniu w PHP 7

  • Znajomości JavaScript, jQuery, CSS3, openlayer, MYSQL

  • Znajomości języka SQL oraz zagadnień projektowania baz danych (MS SQL / MySQL)

  • Znajomość GIS

  • Znajomość serwerów Apache4

To oferujemy

  • Niezależne godziny pracy

  • Prace zdalna

  • Praca dodatkowa lub na pół etatu

  • Praca na zlecenie z możliwością pracy w późniejszym etapie pracy na pełny etat

  • W przyszłości możliwość pracy na pełny etat

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie