Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

3e Software House

8 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy Programisty PHP. Osoba na tym stanowisku będzie tworzyła i wspierała webowe aplikacje dedykowane. Nasze rozwiązania głównie wspierają e-commerce i przetwarzają rocznie dziesiątki milionów zleceń. Praca dla dużych i znanych klientów przy ciekawych i ambitnych projektach. Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy i sposoby wytwarzania oprogramowania (metodyki zwinne, testy automatyczne, ciągła integracja, etc). Dlatego też oczekujemy, że kandydaci będą komunikatywni oraz nastawieni na rozwój osobisty.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania na podstawie analizy procesów biznesowych klientów

  • opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika

  • diagnostyka błędów

Nasze wymagania

  • ponad dwuletnie doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych lub aplikacji webowych

  • bardzo dobra znajomość języka PHP 5.6, 7.x, 8.x

  • znajomość jednego z frameworków PHP (Yii/Yii2, Laravel, Symfony)

  • znajomość systemów kontroli wersji - Git

  • dobra znajomość HTML5, CSS3, JS (Ajax, JQuery)

  • doświadczenie w pracy z bazami danych (MySQL lub PostgreSQL)

  • umiejętność stosowania praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • znajomość optymalizacji zapytań SQL

  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych/automatycznych

  • znajomość nierelacyjnych baz danych

To oferujemy

  • rozwój zawodowy dzięki szkoleniom zewnętrznym

  • Pracę na pełen etat na miejscu

  • w jednym z 2 biur:

  • Warszawa - Żoliborz, ul. Jelinka / stacja metra Marymont

  • Łódź - Centrum, ul. Gdańska

  • lub w formie pracy zdalnej

  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (logistyka, finanse, ubezpieczenia, web)

  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych

  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami

  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole

  • stałą pracę w stabilnej firmie

  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach

  • pokrycie części kosztów zajęć sportowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne

  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT

  • a także: coroczną imprezę integracyjną, ogródek z grillem, ekspres do kawy i wygodne krzesło

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Pracujemy dla:

Burger King, Costa, DHL, KFC, Medicover, Pizza Hut, Starbucks