Oferta pracy

Programista PHP

NOTUS FINANSE S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • GitLab

  • PHP

  • Docker

  • MySQL

  • REST

Mile widziane

  • PostreSQL

  • CORS

O projekcie

W NOTUS Finanse zbudowaliśmy na swoje potrzeby wiele nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które ciągle doskonalimy. Jednocześnie staramy się rozwijać Nasze środowisko w stronę architektury mikroserwisowej oraz silnego rozdzielenia frontu i back’u.

Na co dzień korzystamy z: GitLab wraz z CI/CD, Docker, Vagrant, Kubernetess, Sonar, Graylog, Postman oraz narzędzi z grupy JetBrains. Projekty realizujemy z użyciem: PHP 7.x, Python 3.x, VUE.js (NUXT), a Nasze bazy przechowujemy w: mySQL oraz PostgreSQL.

Twój zakres obowiązków

  • Wytworzenie oprogramowania zgodnie z przedstawionymi wymaganiami

  • Tworzenie dokumentacji oprogramowania w zakresie dokumentacji projektowej, technicznej, użytkownika oraz administratora

  • Usuwanie błędów w wytworzonym oprogramowaniu

  • Uczestnictwo we wdrożeniach projektów informatycznych, usprawnianie projektów istniejących, jak również sporządzanie propozycji zmian

  • Realizowanie wsparcia dla użytkowników z wytworzonych systemów

Nasze wymagania

  • Znajomość Symfony

  • Programowanie obiektowego w PHP 7

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych w PHPUnit

  • Podstawy JavaScript (jQuery) oraz technologii AJAX

  • Umiejętność rozumienia i identyfikowania się z potrzebami biznesowymi

  • Komunikatywność, bo sami jesteśmy komunikatywni :)

  • Znajomość technologii REST i CORS

  • Mile widziane: Czysta architektura, Relacyjne bazy danych, REST, VUE.JS (NUXT)

Podział czasu pracy
50%

Nowe funkcjonalności

30%

Utrzymanie / naprawa bugów

10%

Spotkania

10%

Samorozwój

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój

  • Transfer wiedzy

  • Dodatkowe wynagrodzenie premiowe za realizację zadań projektowych

  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej

  • Szybki proces rekrutacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • inicjatywy dobroczynne

Notus Finanse S.A jest firmą, która od 17 lat działa na polskim rynku pośrednictwa finansowego. Jesteśmy stabilnym partnerem dla ekspertów finansowych i zaufanym dostawcą usług finansowych dla naszych Klientów. Posiadamy szeroką paletę produktów, autorskie rozwiązania usprawniające obsługę klienta, doświadczonych managerów i trenerów. To wszystko przekłada się na wzrost firmy i sukcesy naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy