Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

SOFTBLUE S.A.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • LAMP

  • Linux

  • TDD

Mile widziane

  • Asterisk

  • AGI

  • OpenSips

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • integracja podsystemów w jednolite rozwiązania informatyczne,

  • projektowanie i wykonywanie modułów oprogramowania serwerowego,

  • wsparcie przy projektowaniu rozwiązań oraz prototypów dla nowych projektów,

  • tworzenie i optymalizacja dokumentacji technicznej,

  • współpraca z zewnętrznymi zespołami programistycznymi,

  • praca nad długoterminowymi projektami korporacyjnymi.

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku programisty o porównywalnym zakresie obowiązków,

  • dobra znajomość języka PHP i technologii wspierających,

  • znajomość (x)HTML, CSS, JavaScript,

  • doświadczenie w pracy z wzorcami projektowymi,

  • doświadczenie w pracy ze stosem LAMP w szczególności Debian, MariaDB, MySQL,

  • znajomość środowiska Linux na poziomie deweloperskim (bash, cron, iptables itp.),

  • mile widziana znajomość zagadnień telekomunikacji i routingu,

  • język angielski na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • wybór formy zatrudnienia,

  • praca w biurze w Warszawie lub Bydgoszczy (częściowo zdalnie),

  • pracę przy ciekawych projektach i z najnowszymi technologiami,

  • dobrą atmosferę pracy i zarobki adekwatne do kompetencji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • lokalizacja w centrum

Etapy rekrutacji
1

rozmowa telefoniczna

2

spotkanie online/osobiste

3

podjęcie decyzji

SOFTBLUE S.A.

SoftBlue SA to miejsce pełne pasji, wzajemnej inspiracji i wyzwań. Posiadamy nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe, w którym opracowujemy i testujemy innowacyjne rozwiązania z biotechnologii, programowania i teleinformatyki. Chcesz mieć dostęp do najnowocześniejszego sprzętu a także możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy