Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP (mid)

SCAN IT SP Z O O

umowa o pracę
7 00012 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Symfony

  • Doctrine 2

  • SQL

  • Git

  • Gerrit

  • Ajax

  • jQuery

  • CSS

O projekcie

System NACVIEW to narzędzie do zarządzania dostępem użytkowników i urządzeń do sieci.

Pozwala kontrolować urządzenia końcowe oraz tożsamości, które próbują uzyskać dostęp do sieci - zarówno sieci przewodowych, jak i bezprzewodowych, w tym również poprzez VPN.

Dzięki połączeniu rozwiązań NAC-owych oraz możliwości pełnej widoczności urządzeń, NACVIEW stanowi niezbędny element do prawidłowego i pełnego zabezpieczenia sieci informatycznej przedsiębiorstwa.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja odpowiedzialnych i niestandardowych zadań

  • rozwój autorskiego rozwiązania

  • udział w procesie projektowym

  • monitoring aplikacji, diagnostyka i usuwanie problemów

Nasze wymagania

  • Czego oczekujemy od Ciebie:

  • bardzo dobra znajomość PHP, z praktycznym doświadczeniem w realizacji projektów

  • dobra znajomość Symfony

  • dobra znajomość Doctrine

  • praktycznej znajomości języka SQL

  • dobra znajomość repozytorium: Git, Gerrit

  • dobra znajomość zagadnień związanych z technologiami HTML 5 (Ajax, jQuery, CSS)

  • zorientowania na zadania i osiąganie celów

  • znajomości języka angielskiego

  • umiejętności szybkiego uczenia się

  • umiejętności analitycznych

  • kreatywnego rozwiązywania problemów

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

To oferujemy

  • pracę w firmie z przyjaznym zespołem

  • udział w pracach projektowo - wdrożeniowych w zakresie tworzenia i wdrażania rozwiązań informatycznych

  • satysfakcję z pracy, możliwość indywidualnego rozwoju

  • wspólną budowę globalnego dostawcy systemów bezpieczeństwa

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Jesteśmy polskim producentem z branży cybersecurity. Stworzyliśmy i rozwijamy system NACVIEW –narzędzie do zarządzania dostępem użytkowników i urządzeń do sieci. Jeżeli programowanie lub bezpieczeństwo to dla Ciebie pasja a w pracy cenisz sobie swobodę, luźną atmosferę i permanentny brak stresu - zostaw nam swoje CV. Wymagamy doświadczenia a w zamian zapewniamy ciekawe wyzwania przy rozwijaniu systemu i jego nowych funkcjonalności.

Przewiń do profilu firmy