Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

BMP Consulting Sp. z o.o.

  • Centralna 22, Opacz-Kolonia (pow. pruszkowski)
    Opacz-Kolonia (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Centralna 22

Opacz-Kolonia (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Budowa nowego i rozbudowa istniejącego oprogramowania

  • Wsparcie przy wycenach

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość PHP i umiejętność programowania OOP

  • Praktyczna znajomość HTML, CSS, JS (oraz jQuery)

  • Umiejętności korzystania z systemu kontroli wersji Git

  • Znajomości relacyjnych baz danych, w szczególności MySQL, umiejętność tworzenia zapytań SQL

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (do czytania dokumentacji itd, no wiadomo)

  • Doświadczenie w budowie i lub wykorzystaniu REST API

  • Mile widziane: ZEND, Bootstrap 3-5, znajomość środowiska Linux, Docker

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),

  • Okres wdrożenia, przeznaczony na naukę systemu,

  • Udział w ciekawych projektach obejmujących różne branże i Klientów,

  • Niekorporacyjną atmosferę pracy,

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie,

  • Imprezy integracyjne firmowe oraz zespołowe.

O nas

BMP Consulting Sp. z o.o. to firma z 10-cio letnim doświadczeniem na rynku IT.

Naszym główny polem działalności jest doradztwo w zakresie IT, a w szczególności pomoc Klientom w doborze systemu ERP odpowiedniego do ich potrzeb. Zajmujemy się wdrażaniem tych systemów począwszy od analizy wdrożeniowej i przeprowadzenia wdrożenia, poprzez sprzedaż licencji, serwerów aż po stałe wsparcie i rozwój systemu.

Świadczymy usługi konsultingowe oraz outsourcingu IT. Wykonujemy analizy procesów biznesowych, która może być fundamentem pod wdrożenie dowolnego systemu ERP.