Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP (PHP Developer)

FNX Group s.c.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

FNX Group s.c.

Karola Szymanowskiego 4

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP 7

Mile widziane

  • HTML

  • CSS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania

  • Dbałość o jakość kodu

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

  • Praca w zespole projektowym w metodyce Scrum

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość PHP 5/7

  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego

  • Znajomość jednego z frameworków PHP, np. TYPO3/Laravel/Symfony/Zend

  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych

  • Znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego) w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Duża chęć rozwoju, łatwość przyswajania wiedzy

  • Znajomość JavaScript i AJAX (w szczególności Vue.js lub jQuery)

  • Znajomość XHTML/HTML oraz CSS

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • Continuous Integration

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Komfortowe warunki pracy w naszym nowym biurze w Gdańsku (Garnizon), a obecnie pracę zdalną lub hybrydową

  • Pracę przy nietuzinkowych, dużych projektach webowych dla znanych marek

  • Możliwość rozwoju - udział w szkoleniach i konferencjach

  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii

  • Elastyczne godziny pracy

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Najlepszą kawę bez ograniczeń :-)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

FNX Group jest firmą projektową. Na rynku działamy od 2006 roku. Specjalizujemy się w produkcji zaawansowanych aplikacji webowych dla różnych branż. Nasz zespół liczy ok. 15-20 osób. To wystarczająca skala, by pracować dla rozpoznawalnych i uznanych marek. Nasi klienci to Grupa Danone (Danone, Nutricia, Żywiec Zdrój), HiPP, Teatr Wielki Opera Narodowa, Akademia Leona Koźmińskiego, Vienna Insurance Group (Compensa, Interrisk), Wittenstein, Wydawnictwo C.H. Beck, PKP SKM, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Siemens Gigaset, Wydawnictwo G+J (National Geographic, Focus, Kobieta, Gala) i wielu innych. Działamy przede wszystkim na rynku polskim, niemieckim, szwajcarskim, austriackim i holenderskim.

Przewiń do profilu firmy