Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista PHP – PIM

Gemini Polska sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jako programista będziesz odpowiedzialny za rozwój platformy e-commerce oraz innych systemów wspierających procesy biznesowe największej w Polsce aptece internetowej.

Będziesz pracował z nowoczesnym stackiem technologicznym (Pimcore, Kubernetes, Docker, AWS) oraz zwinną organizacją pracy (Agile, Continous Delivery). Będziesz miał również możliwość rekomendowania rozwiązań oraz eksperymentowania z nowymi technologiami w ramach PoC.

Zakres zadań:

  • analiza trendów technologicznych w obszarze web i e-commerce development,
  • projektowanie systemów służących do obsługi dużej platformy e-commerce,
  • budowa Proof of Concepts (PoC),
  • rozwój i wdrażanie oprogramowania,
  • optymalizacja i ciągłe usprawnianie systemu oraz deployment pipeline,
  • wsparcie produkcyjne (3-cia linia).

Oczekujemy:

  • minimum 2 letnie doświadczenie,
  • wykształcenie IT lub pokrewne,
  • praktyczne doświadczenie w programowaniu PHP 7,
  • znajomość Symfony, Go4, OOP , Git,
  • znajomość SQL i baz danych (MySQL, PostgreSQL),
  • znajomość rozwiązań takich jak Redis, Elasticsearch i RabbitMQ,
  • znajomość ekosystemu wdrożeniowego (deployment pipeline),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość Pimcore,
  • mile widziana znajomość technologii chmurowych (AWS lub podobne).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.

Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja

Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.

Ogłoszenie archiwalne