Programista PHP

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-06-21
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2018-07-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    – praca zdalna

    Opis stanowiska

    • Praca w dedykowanym systemie informatycznym wspierającym procesy wewnątrz Firmy
    • Rozwój i modyfikacja systemu informatycznego w zakresie aplikacji i bazy danych
    • Praca przy projektowaniu aplikacji internetowych realizowanych z użyciem PHP 5.6/7, mySQL, jQuery, Bootstrap, GIT.
    Wymagania:
    • dbałość o najwyższą jakość kodu, jego precyzyjnej dokumentacji i testowania
    • bardzo dobra znajomość obiektowego PHP
    • bardzo dobra znajomość Symfony
    • bardzo dobra znajomość JavaScript/CSS/Bootstra
    • znajomość GIT-a

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w zespole programistów rozbudowujących istniejący system internetowy (etat lub B2B)
    • możliwa praca zdalna
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • motywacyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników,
    • niezbędne narzędzia pracy
    • Kandydaci z Łodzi i okolic - praca stacjonarna
    • Kandydaci z pozostałych województw – praca zdalna
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.