Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista PHP

CONVERTIS SPÓŁKA Z O.O.O firmie

6 500‐10 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MySQL

  • Symfony

  • Git

  • PrestaShop

O projekcie

Cześć!

To my, Convertis.

Specjalizujemy się w tworzeniu i obsłudze sklepów internetowych opartych o PrestaShop. Realizujemy zaawansowane moduły, rozszerzenia funkcjonalności i szablony graficzne. W tej chwili nasz zespół składa się z 13 specjalistów - wszyscy pracujemy zdalnie w 100%. Chcemy, by było nas więcej.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i/lub rozbudowywanie sklepów internetowych opartych o PrestaShop,

  • budowanie dodatkowych modułów do PrestaShop,

  • integrowanie sklepów z zewnętrznymi aplikacjami,

  • modyfikacje i tworzenie szablonów graficznych,

  • bieżące wsparcie serwisowe sklepów internetowych,

  • ścisła współpraca z Project Managerem,

  • okazjonalny kontakt z Klientem.

Nasze wymagania

  • znajomość PHP i MySQL (projektowanie, optymalizacja),

  • znajomość HTML, CSS, JavaScript (jQuery),

  • doświadczenie z Symfony,

  • doświadczenie z platformą PrestaShop,

  • znajomość pracy z GIT,

  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,

  • samodzielność w realizacji przydzielonych zadań.

Podział czasu pracy
50%

nowe funkcjonalności

20%

naprawa błędów

10%

wsparcie klienta

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 13

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • product owner
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

To oferujemy

  • wynagrodzenie 6500 – 10 000 zł netto przy b2b (lub ekwiwalent na UoP),

  • pełen etat i elastyczny czas pracy,

  • wsparcie doświadczonych koordynatorów - nie musisz kontaktować się z klientem,

  • pracę zdalną - z dowolnego miejsca w Polsce,

  • różnorodność wyzwań w pracy z klientami,

  • dużą samodzielność i niezależność w realizowaniu zadań,

  • otwartość na Twoje pomysły na rozwój firmy i rozwiązania dla klientów,

  • brak bezsensownych procedur i zbędnej biurokracji,

  • pełne wsparcie zespołu - każdy dokładnie zna swoje zadania i wie, gdzie szukać pomocy w razie problemów,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • wsparcie, szkolenia i rozwój w zakresie, który Cię najbardziej zawodowo interesuje,

  • dwa wyjazdy integracyjne w roku, by poznać bliżej zespół.

CONVERTIS SPÓŁKA Z O.O.

Jak pracujemy?

Zależy nam na tworzeniu dobrych warunków rozwoju, dlatego:

dbamy o relacje w zespole, żeby każdy mógł się czuć jak u siebie,

zgrany i nastawiony na współpracę zespół,

świadomie dobieramy projekty, nad którymi pracujemy,

ciągle się uczymy, żeby jak najlepiej wspierać klientów,

uważamy na porządek w procesach i jasność w komunikacji,

stawiamy na sprawne podejmowanie decyzji we wszystkich obszarach działalności

Przewiń do profilu firmy