Oferta pracy

Programista PHP

InServ Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grupa InServ to polska firma, która od blisko dekady koncentruje swoje działania na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań. W swoim portfolio posiada marki odpowiedzialne za tworzenie nowoczesnych aplikacji internetowych – m.in. dla branży motoryzacyjnej, handlowej oraz rekrutacyjnej, a także zajmującej się selektywnym outsourcingiem profesjonalnej kadry dla branży budowlanej, opiekuńczej oraz HoReCa. Grupa InServ swoje działanie opiera na stabilnych fundamentach obopólnego zaufania, jakości świadczonych usług oraz innowacyjności i otwartości na nowe idee.

Jeżeli zależy Ci na pracy w innowacyjnym środowisku, gdzie kreatywność, otwartość na pomysły każdego członka zespołu i elastyczność są podstawą codziennej współpracy – koniecznie dołącz do naszego zespołu! :)

Obowiązki:

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności oraz utrzymywanie i integrowanie z partnerami za pomocą API naszej autorskiej aplikacji dedykowanej sieciom sprzedaży, salonom i komisom samochodowym.
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności do aplikacji internetowej
  • Utrzymanie aplikacji internetowej
  • Integrowanie aplikacji z partnerami za pomocą API

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w programowaniu w PHP 5 & 7
  • Znajomości SQL
  • Znajomość frameworka Symfony (4)

MILE WIDZIANE:

  • Rozeznanie w powszechnych interfejsach API opartych o REST
  • Znajomość któregoś z frameworków js (Vue, React, Angular)
  • Znajomości HTML5, CSS, JS, AJAX
  • Znajomość narzędzi do wersjonowania kodu (GIT)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju
  • Dodatkowe szkolenia, kursy (budżet 1000zł)
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED
  • Kartę MULTISPORT
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Po okresie wdrożenia możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Nowoczesne narzędzia niezbędne do pracy
  • Atrakcyjna lokalizacja naszego biura w centrum Poznania
  • Praca w młodym zespole doświadczonych profesjonalistów
  • Pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
  • Owoce oraz słodycze w biurze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy