Oferta pracy

Programista PHP

PrimeSoft Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Piątkowska 161, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PrimeSoft Polska Sp. z o.o.

Piątkowska 161

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • SQL

  • JavaScript

Mile widziane

  • Docker

  • Symfony

  • HTML

  • CSS

  • Scrum

  • TDD

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie nowego produktu

  • projektowanie nowych funkcjonalności

  • tworzenie dokumentacji pisanego kodu

  • optymalizacja istniejących rozwiązań

  • dbanie o jakość i bezpieczeństwo produktu

Nasze wymagania

  • umiejętności programowania obiektowego w PHP [7.x]

  • znajomość technologii internetowych: HTML5, CSS3, JavaScript

  • znajomość języka angielskiego w zakresie korzystania z dokumentacji technicznej

  • znajomość bazy danych oraz język SQL

  • znajomość dobrych praktyk SOLID, KISS

  • znajomość w stopniu podstawowym wzorca projektowe i architektoniczne

  • pozytywne nastawienie i kreatywny umysł 😉

  • pasja od rozwoju i odkrywania nowych możliwości

  • znajomość jednego z popularnych frameworków, np. Symfony

  • znajomość TDD, umiejętność pisania testów

  • znajomość SQL Server

  • doświadczenie z Apache, Docker, Git, Twig, Composer, CI/CD

  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie z branży IT

  • dowolną formą zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B)

  • pakiet benefitów (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, Kartę Multisport)

  • możliwość udział w konferencjach branżowych i szkoleniach

  • pracę w sympatycznym zespole specjalistów otwartych na dzielenie się swoją wiedzą

  • udział w imprezach i wyjazdach integracyjnych

  • współpracę z ludźmi z pasją (kapele, zespół piłkarski, cykliści, biegacze…)

  • Happy Mondays - tylko dla odważnych!:)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Primesoft Polska jest liderem rynku w zakresie produkcji i dystrybucji kompleksowych rozwiązań informatycznych dla klientów biznesowych w kraju i za granicą. W ramach oferowanego przez nas systemu V-Desk dostarczamy szereg zaawansowanych funkcjonalności obejmujących zarządzanie dokumentami (DMS), zarządzanie procesami biznesowymi (BPM) oraz zarządzanie przepływem pracy (workflow). Nasze rozwiązania zyskały uznanie i są stosowane przez spółki giełdowe, międzynarodowe koncerny, grupy kapitałowe, banki i instytucje finansowe, spółki sektora publicznego, a także wiele firm będących światowymi liderami w swoich branżach.

Przewiń do profilu firmy