Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

Centrum Rozwoju Edukacji Edicon sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • SQL

Mile widziane

  • Laravel

  • Java

  • Python

  • Jira

O projekcie

Czym się zajmujemy:

Zespół programistów utrzymuje i rozwija systemy i aplikacje webowe wspierające procesy biznesowe w naszej organizacji. Są to rozwiązania zarówno własne, jak i dostarczane przy współudziale firm zewnętrznych. Programiści współpracują z zespołem helpdesk w rozwiązywaniu bieżących problemów i świadczą wsparcie na tzw. 3 linii, ale również biorą udział w projektach rozwojowych i dostarczają nowe funkcjonalności dla biznesu.

Kogo poszukujemy:

Poszukujemy do zespołu programisty PHP z pewnym doświadczeniem zawodowym, który będzie potrafił nie tylko przełożyć swoją wiedzę na działający kod ale również będzie wspierał i inspirował kolegów z mniejszym doświadczeniem. Szukamy osoby z inicjatywą, pomysłami, obeznaną w aktualnych trendach w programowaniu PHP. Idealny kandydat to osoba ambitna, zaangażowana, chętna do podejmowania wyzwań.

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie i utrzymywanie wewnętrznych aplikacji firmy oraz stron www opartych na PHP

  • testowanie nowych funkcjonalności pod kątem poprawnego działania i zgodności z wymaganiami biznesowymi i technicznymi

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, wdrażanie bieżących poprawek

  • świadczenie pomocy technicznej dla użytkowników aplikacji jako linia wsparcia wyższego poziomu, zgodnie z SLA

  • wsparcie dla mniej doświadczonych kolegów, podpowiadanie i wspólne wypracowywanie rozwiązań

  • przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty

  • dobra znajomość programowania strukturalnego i obiektowego w języku PHP

  • znajomość najnowszych standardów i trendów z obszaru aplikacji webowych (PHP, HTML, CSS, JavaScript)

  • znajomość zasad pracy z frameworkami w modelu MVC

  • umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych, znajomość SQL

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w języku angielskim

  • sumienność, komunikatywność, samodzielność, chęć uczenia się i dzielenia doświadczeniem z innymi

  • znajomość frameworka LARAVEL

  • znajomość platformy JIRA

  • znajomość innych języków programowania, np. Java, Python

  • doświadczenie w pracy projektowej

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • możliwość wykupienia pakietu medycznego, karty MultiSport

  • dodatkowe dni wolne

  • nagrody roczne