Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

Blue Sky Travel O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Czekamy na aplikacje od entuzjastów, którzy potrafią się zaangażować w projekty z uwzględnieniem dyscypliny czasu.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • PHP 7, CakePHP lub inny framework

  • JavaScript, jQuery

  • MySQL

  • System kontroli wersji SVN

  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie i pisanie dokumentacji technicznej

  • Terminowego i odpowiedzialnego realizowania zadań

  • Umiejętności pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w integracji z Web Service

  • HTML, CSS

  • MongoDB

  • GoLang

  • C#

To oferujemy

  • Ciekawą branżę

  • Uczestniczenie w rozwijaniu dużego projektu

  • Współpraca z doświadczonym zespołem

  • Wpływ na rozwiązania i kształt tworzonego oprogramowania

  • Swoboda w doborze narzędzi, wygodne stanowisko pracy

  • Praca w miłej atmosferze

  • Wyjazdy integracyjne

  • Dofinansowanie sportów

  • Specjalne stawki na wyjazdy wakacyjne

Blue Sky Travel

W Blue Sky Travel będziesz pracować nad jednym z największych w Polsce portali do rezerwacji biletów lotniczych oraz pakietów turystycznych. Będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie nowych funkcjonalności, modułów, integracji z zewnętrznymi systemami jak i rozwijanie istniejących rozwiązań. Jesteśmy ambitni i chcemy być cały czas na topie w naszej branży. To dzięki naszemu zespołowi powstała pierwsza w Polsce aplikacja mobilna do rezerwacji biletów lotniczych na systemy IOS, Android.

Przewiń do profilu firmy