Oferta pracy

Programista PHP

Grupa Komputronik

12 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MySQL

  • Git

  • RabbitMQ

  • Linux

Mile widziane

  • Symfony

System operacyjny

O projekcie

W Komputronik znamy się nie tylko na sprzęcie, ale również wdrażamy sprawdzone, autorskie oprogramowanie dla klientów biznesowych. Nasza platforma E-Commerce to sklep internetowy doskonale dopasowany do indywidualnych potrzeb Klienta. Jako producent mamy praktycznie niczym nieograniczoną możliwość dostosowania aplikacji tak, aby końcowy produkt był idealnym, „szytym na miarę” rozwiązaniem. Dołączając do zespołu będziesz uczestniczył w tworzeniu sklepów internetowych dla naszych klientów z różnych branż.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja nowych funkcjonalności sklepów internetowych naszych Klientów, dobór oraz implementacja odpowiednich rozwiązań, aż po ich wdrożenie na środowisku docelowym,

  • Utrzymywanie istniejących systemów - stały monitoring i optymalizacja,

  • Dbałość o jakość kodu wytwarzanych aplikacji,

  • Ciągła wymiana wiedzy oraz wsparcie pozostałych członków zespołu programistów.

Nasze wymagania

  • Znajomość PHP oraz jednego z frameworków (preferowany Symfony lub Slim) poparta kilkuletnim doświadczeniem.

  • Znajomość MySQL, protokołu HTTP.

  • Znajomość technologii RabbitMQ, Memcached, Docker, Linux, REST, SOAP.

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT.

  • Znajomość wzorców projektowych.

  • Mile widziana znajomość branży e-comerce.

  • Znajomość Slim lub Symfony.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 20

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • devOps
  • tester manualny
  • project manager
  • graphic designer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • DevOps

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w 100% zdalną lub stacjonarną - jak chcesz,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Wsparcie teamu doświadczonych developerów,

  • Stabilne zatrudnienie wynikające z zapewnienia ciągłości projektów,

  • Pracę nad dużymi i różnorodnymi projektami,

  • Możliwość rozwoju w kierunku, który Cię interesuje,

  • Dofinansowanie do Karty Multisport oraz prywatną opieką medyczną

  • Pewność, że Twoje pomysły będą zawsze wysłuchane!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Spotkanie

3

Decyzja

W Komputronik znamy się nie tylko na sprzęcie, ale również wdrażamy sprawdzone, autorskie oprogramowanie. Nasza platforma E-Commerce to sklep internetowy doskonale dopasowany do indywidualnych potrzeb Klienta. Jako producent mamy praktycznie niczym nieograniczoną możliwość dostosowania aplikacji tak, aby końcowy produkt był idealnym, „szytym na miarę” rozwiązaniem.

Przewiń do profilu firmy